סדנת היהלום

נובמבר 2022

"צעדים קטנים בדרך הנכונה מובילים לשינויים גדולים"

בהנחיית ד"ר מיכאל הרלינג, מומחה לרפואת המשפחה ורפואה פונקציונלית, מומחה לדיקור סיני, מורה לאומנויות לחימה, סקייטר וגולש

ובהנחיית ברק בן דיין - פסיכולוג קליני חיובי, מומחה בטיפול בילדים ומבוגרים ובקידום תהליכי התפתחות אישית.
מנחה קבוצות בפסיכולוגיה חיובית - אונברסיטת רייכמן

IF YOU CHANGE YOUR HABITS YOU CHANGE YOUR LIFE

בריאות מיטבית בנוייה מצד אחד על הרגלים טובים ומועילים ומצד שני על הימנעות מהרגלים מזיקים. לרוב נדמה שכדי לאמץ הרגלי חיים בריאים צריך זמן, מאמץ ומוטיבציה. אבל אני מאמין שההרגלים הטובים ביותר, אלה שבאמת חשובים למניעת מחלות ולשיפור התפקוד הכללי, הם אלה שאנחנו מתרגלים לעשות בצורה אוטומטית, יומיומית, טבעית וזורמת, גם אם אין לנו חשק או זמן או אנרגיה. אלה הרגלים שהופכים להיות לחלק חסר מאמץ של מי שאנחנו.

אני שמח להזמין אתכם לסדנה חדשה וחדשנית שבה נלמד את הרגלי העל – אלה הרגלים קלים, פשוטים, קצרים, זמינים, זולים ויעילים ולכן הם גם המשפיעים ביותר על הבריאות שלנו, התפקוד, המחשבה וההרגשה שלנו, בדרך להפוך לגרסה הכי טובה של עצמנו.

בדרך להפוך לגרסה הכי טובה של עצמנו.

במשך שלושה שבועות נתרגל באופן יומיומי ביחד ונאמץ הרבה הרגלי על חדשים לחיי היום יום שלנו, בשלושה תחומים קריטיים לבריאות מיטבית: תזונה, פעילות גופנית, בריאות נפשית.
נלמד שיטות שיעזרו לנו לעצב ולהנדס הרגלים חדשים ולהתמיד בהם.

ולא פחות חשוב נלמד איך אפשר לשחרר לדרכם הרגלים מזיקים.
אני מזמין אתכם להיפגש איתי ועם ברק כל יום ולפעמים פעמיים ביום במשך 21 ימים אינטנסיביים, לחצי שעה עד שעה שבה נדריך, נתמוך ונתרגל את ההרגלים ביחד אתכם.ן.

הסדנה כוללת:

תמיכה וחומרים

מה עוד ?

ההשקעה שלכם

מחקר אקדמי - הזדמנות מיוחדת

חשוב! הסדנה מועברת בזום והתקשורת מבוססת על הודעות בוואטסאפ. חומרי הסדנה ירוכזו בגוגל דוקס וביוטיוב. כל זה דורש ידע בסיסי בתפעול מחשב ופלאפון כתנאי להשתתפות בסדנה.

מתי ואיך?

הודעות ממשתתפי ומשתתפות הסדנה הקודמת